Collection: DIY MAKE YOUR OWN KITS!
Majorly fun DIY, make your own craft kits. Every kit comes with super easy to follow, step-by-step instructions and enough polymer clay to make not just one but TWO dudes!
-
Make Your Own Post-Apocalyptic Dudes Kit! Each kit makes 2 Post Apocalyptic Dudes
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Make Your Own Devil Pigs Kit! Each kit makes 2 Devil Pigs
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Make Your Own Golden Rams Kit! Each kit makes 2 Golden Rams
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Make Your Own Penguins Kit! Each kit makes two Penguins
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Make Your Own Land Whales kit! Each kit makes 2 Land Whales
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Make Your Own Tree-mendous Frog Kit! Each kit makes two little froggies.
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Make Your Own Soccer Snacker Kit! Each kit makes 2 Soccer Snackers
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Make Your Own Glowing Mobile Mushroom Kit! Each kit makes two Glowing Mobile Mushrooms
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Make Your Own Axolotl Kit! Each kit makes 2 Axolotls
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Make Your Own Earl of Pug! Each kit makes two little Pugs.
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Make Your Own Bilingual Bulldog! Each kit makes two little Bulldogs.
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Make Your Own Papa Polar Bear Kit! Each kit makes two Polar Bears
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 2 of 2